Здача будинку під заселення 4-й квартал 2023 року, забудовник "Київміськбуд". Ведеться активне будівництво, теперішній стан видно на фото. Створена ініціативна группа інвесторів, стан будівництва і інші питання по об'єкту контролюються, та обговорюються, а в вайбері та телеграм групах завжди є актуальна інфо та фото з об'єкта.
Продаж від власника, вартість переуступки врахована у вартості квартири.
Комплекс межує з Микільським лісом та парком Партизанської слави, чудове, затишне місто. При цьому за рахунок метро біля комплексу, 30 хвилин і ви в центрі міста. Площа забудови 12 га, буде ціле міні містечко, в комплексі заплановано 11 будинків, дитячий сад, початкова школа, облаштована територія з місцями відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками, прогулянковими алеями, власним ТРЦ, підземним і гостьовим паркінгом, на перших поверхах комерційні приміщення під кафе, магазини і аптеки.
Введите причину и текст вашей жалобы. Мы решим, что делать с этим объявлением, как только это возможно.
Ваша жалоба будет рассмотрена в ближайшее время. Мы заинтересованы в качестве нашего продукта и всех объявлений в результатах поиска нашего сайта. Спасибо за вашу активность!